SA185G1L03A
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SA185G1L03A
Metal air breather filter - 3my - 2.1/2" BSP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Användingsområde
Luft
Diameter
185 mm
Flöde luft nominell
2300 lpm
Gänga
G 2.1/2 BSP
Gängform
Utvändig
H
164 mm
H1
25 mm
H2
150 mm
Luftfilter finhet
3 my
Modell kod
SA185-G1-L-03
Märke namn
MP Filtri
OE
185 mm
Sexkant
90 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
1.5 bar