PT08X145
Förpackningsstorlek:
50 m
Minsta beställningskvantitet:
50 m
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
PT08X145
Tryckluftslang Profiltress 40 Bar 8x14.5mm
Specifications
Dimensions and shipping
Användingområde
Luft, Vatten
Böjningsradie
60 mm
Diameter inv.
8 mm
Diameter utv.
14.5 mm
Färg
Blå
Innertub
PVC
Längd/rulle
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
-15 °C
Tryck max.
40 bar
Tryck spräng min.
125 bar
Yttertub
PVC
Package size
Barcode
251686
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
bel
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Partnumber:
MMGMV-25
Package size:
30 m
Min. order quantity is:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120