PPC-CAN-P-600
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
PPC-CAN-P-600
Trycksensor CAN 600 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Gänga
G 1/4 BSP
Modell kod
PPC-CRN-P-600
Temperatur max.
+105 °C
Temperatur min.
-25 °C
Temperatur omgivning max.
+85 °C
Temperatur omgivning min.
-25 °C
Tryck max.
1200 bar
Tryck spräng min.
1800 bar