NK02HY10562
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
NK02HY10562
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=10,5 L=15 d2=6,2
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
10.5 mm
Length
15 mm
Material
Stål
Surface treatment
Zink-Nickel
Pakke str.
50 st
Stregkode
203336
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 10,5 mm
Artikel datablad
Andre kigger på
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.
Varenummer:
RK150
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Klämbackar Ø 143-148, EN14420, Aluminium
Varenummer:
RK125
Min. bestillingsenhed er:
Hylsa Industrislang DN65 YD slang max 82, Stål
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=17,5 L=21 d2=11,3
NK08HY175113
Presshylsa Lågtryck i stål
Presshylsa Lågtryck i stål
BA-100-105
Hylsa i stål ID=22,5
Hylsa i stål ID=22,5
BA-022
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=14,5 L=17 d2=10
NK06HY14596
25 st
Hylsa i stål
Hylsa i stål
BA-077-082
Presshylsa dubbelpressning ID 40mm
ND25HY40028
25 st
Presshylsa dubbelpressning ID 36mm
ND25HY36027
Presshylsa dubbelpressning ID 34,5mm
ND20HY345238
Ferrule 28mm-16 PA
Ferrule 28mm-16 PA
ND16HY280163
10 st
Ferrule 23mm-13 PA
Ferrule 23mm-13 PA
ND13HY230150
10 st
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=9, L=17, d2=6,2
NK02HY09062
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=19 L=20 d2=13,4
NK10HY190134
20 st
Presshylsa dubbelpressning Lågtryckshylsa id 25,5 mm
ND13HY255169
Presshylsa dubbelpressning Lågtryckshylsa id 26 mm