ND108HD34
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND108HD34
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axel diameter
25 mm
Axel kilspår
8,0 mm
Diameter utv.
108 mm
Moment nominellt
210 daNm
Motoreffekt
33 kW