LMG201MFS2004S
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Boltcirkel
165 mm
Boltgevind metrisk
M9x1
Diameter bolthul
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter montagehul
135 mm
Dybde
95 mm
Materiale
Aluminium
Model kode
LMG201MFS2004S
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
90 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
2
Reces mod motor
130 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C