FT1251-2-3/8
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
FT1251-2-3/8
Strypventil Mässing, Inv-G3/8'' P=210bar Double-acting
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
G 3/8 BSP
B
13 mm
C
55 mm
CH
22 mm
D
69 mm
Dimension F
27 mm
E
7 mm
Flödeshastighet nominell LMin
30 lpm
G
12,5 mm
Gänga
G 3/8 BSP
H
M20x1
L
15 mm
Märke namn
Tognella
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Mässing
Tryck max.
210 bar