FPGT40G06
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör 1
40 mm
Färg
Svart
Gänga ISO standard
ISO 228
Gänga inv.
G 1 BSP
Modell kod
FPGT40G06
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard
Silicone Free
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Nylon, Glasfiberarmerad
Tryck max.
16 bar
Vinkel
90 °
Pakke str.
Stregkode
438567
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Instickskoppling T 40mm - Inv-G1
Produktkatalog
Monteringsanvisning
Andre kigger på
Instickskoppling T reducering 40-25
Varenummer:
FPGT4025
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Vinkelkoppling hane BSPP Ø 16–1/2"
Varenummer:
FPL16G04
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Ø 16
Koppling Ø 16
FPUC16
Rörskärare 16-32mm
Rörskärare 16-32mm
FPTT1632
Zinkpläterat väggfäste Längd 280mm
FPMP280
FPTT1663
Rak hane cylindrisk Ø 16–G1/2"
Rak hane cylindrisk Ø 16–G1/2"
FPC16G04
Balkklämma
Balkklämma
FPMTM8
Samlingsrör G1" – 4 utlopp G1/2"
FPMAN4-G06G04
Aluminiumrör 15x12mm (4m/längd)
AL1512-AZ-S
Rörkap Ø 40–63 med centreringsjigg
FPFD4063
Instickskoppling rak skarv 40mm
FPUC40
Reducerings-T Ø 63–40
Reducerings-T Ø 63–40
FPGT6340
Väggförankringsbult
Väggförankringsbult
FPAN60
Väggfäste Y, G3/4 - 2xG1/2, Syrafast
FPDAS-G05G04
Förzinkad stålkrage med gummiskydd för alu-rör
FPCLG2025
Förzinkad stålkrage för flex-rör
FPCL25
Instickskoppling Rak 40mm utv R11/2
FPCA40R08
Instickskoppling Rak 20mm utv R1/2
FPC20R04
Instickskoppling Rak 25mm utv R1
FPCA25R06
Rörförgrening BSPP Ø 63–1/2"
Rörförgrening BSPP Ø 63–1/2"
FPBR63G04
Instickskoppling Rak 40mm utv R1
FPC40R06
Instickskoppling Rak 25mm utv R3/4
FPC25R05
Instickskoppling Rak 25mm utv R1/2