FMP3203BAG2A10NP01
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
FMP3203BAG2A10NP01
Medium Pressure Filter
Specifications
Dimensions and shipping
A
G 1.1/2 BSP
Flödeshastighet nominell LMin
476 lpm
Gänga
G 1.1/2 BSP
H
518 mm
Modell kod
FMP3203-B-A-G2-A10N-T2H
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
320 bar
Package size
Barcode
445940
Gross weight
16,69 Kg
Net weight
16,69 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Komplett MP mellantrycksfilter
för arbetstryck upp till 110 bar.
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Tryckfilter MPF 417L/min 10mic DeltaP 20bar G1.1/2