DSLK3254254PP
Förpackningsstorlek:
1 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
DSLK3254254PP
Rörklamma Ø25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
1
Bredd
30 mm
D1
25,4 mm
DIN storlek
3
Diameter rör
25,4 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
3D
H
37 mm
L1
67 mm
L2
36 mm
Märke namn
Stauff
S
0,7 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
25,4 mm
Åtdragning moment
12 Nm
Package size
Barcode
327961
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Täckplatta 12.7-18mm, DIN305 Dubbla Serien
Partnumber:
GD2D
Package size:
25 st
Rörklamma Komplett Ø12mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Partnumber:
SP11212PPGDAS
1 st
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien
SP3D
25 st
Rörklamma Ø16mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK21616PP
25 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
DSLK11212PP
25 par
SP5D
Rörklamma Ø18mm, DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Dubbla Serien, Rostfri
SP3D-RO
1 st
GD3D
SP2D
Rörklamma Komplett Ø20mm DIN3015 Dubbla Serien, Polypropylen
SP32020PPGDAS
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Dubbla Serien
SP1D
Rörklamma Komplett Ø 8mm, DIN3015 Dubbla Serien, Syrafast