DD2-150170
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
DD2-150170
Slangklammer W2 150-170 bredd=12mm
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
12 mm
Diameter maks.
170 mm
Diameter min.
150 mm
Korrosions resistens
144 hours salt spray test ASTM B-117
Materialekvalitet
1.4016 / AISI430
Materialekvalitet bolt
1,0214
Materialekvalitet bånd
1.4016 / AISI430
Materialekvalitet hus
Mærke navn
DIN 3017
Tilspændingsmoment
6,8 Nm
Package size
25 st
Barcode
228761
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Produktblad
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Partnumber:
O2-1113
Package size:
100 st
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
Partnumber:
BB-2.5X100-S
1 frp
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
C406
1 frp
Pari clamp 55-65mm - 20x1.0mm - 2 bolts