5TIR112358
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR112358
Bultkit för SD25/3 3 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
3
Flow Nominel
240 lpm
Længde
358 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
315 bar