5TIR108535
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108535
Bultkit för SD6/12 12 sektioner
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
12
Flödeshastighet nominell LMin
45 lpm
Längd
535 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
30 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
467759
Bruttovikt
0,50 Kg
Nettovikt
0,50 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Skruvsats för montering av: 1 ingångsmodul, 12 element, 1 utgångsmodul.
Länkar
Produktkatalog
Produktkatalog
Andra tittar på
Spole Walvoil, 24 VDC, SD5 SDM100, DIN-A