5TIR108117
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR108117
SD6 boltkit 1 section
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal sektioner
1
Flödeshastighet nominell LMin
45 lpm
Längd
117 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
30 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
467771
Bruttovikt
0,10 Kg
Nettovikt
0,10 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Assembly kit (bolts and nuts) for: 1 inlet section, 1 working section, 1 outlet section.
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andra tittar på
Spole Walvoil, 24 VDC, SD5 SDM100, DIN-A