5TIR108307
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
5TIR108307
Bultkit för SD6/6 6 sektioner
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
45 lpm
Length
307 mm
Number of sections
6
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
30 Nm