2601-4.5-M5
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
2601-4.5-M5
Slangkoppling Ø4.5mm, Utv-M5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
Gas och vätskor kompatibla med ingående material, Olja, Tryckluft, Vatten
Materialkvalitet
CW614N/CW617N
Modell kod
1165TRM545
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Mässing
Tryck nominellt
PN 60
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Förnicklad
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
146815
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
SLANGFÄSTE SL4.5mm-M5
Produktblad
Andra tittar på
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm