Spole M16-48D-26W-DN
Partnumber:
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Diameter inv.
16.15 mm
Effekt W
26 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
50.2 mm
Modell
M16
Modell kod
M16-48D-26W-DN
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
48 V