16G28FDLORX
Förpackningsstorlek:
5 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
16G28FDLORX
Presskoppling Rak, Ø1'', Inv-M36-DKO-28L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
81,6 mm
B
36,7 mm
D
1"
DN
25 mm
Diameter rör
28 mm
H
41 mm
Modell kod
16G-28FDLORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
1 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
224 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
125 - 135 Nm