Elmodul PVHC PVG16 2DEU-24V-20BAR-180DEG
Deutsch
…
Read more
Partnumber:
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
Specifications
Dimensions and shipping
Föroreningsgrad max.
23/19/16 - ISO 4406
Kontakt typ
Deutsch
Märke namn
Danfoss
Oljeviskositet rekommanderad
12 - 75 cSt
Skyddsklass
IP 67
Spänning
24 V
Ström
DC
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
15 bar
Package size
Barcode
368736
Gross weight
0,77 Kg
Net weight
0,77 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Artikel datablad
Info about product change
Links
Installations Guide
Produktdatablad
Produktdatablad
Installations Guide
Others has been looking for
Spaklock PVG32 Aluminium m. spak
Partnumber:
157B3171
P-sats för PVG32, PVM/PVH/PVMD/PVMR/PVMF
157B3999
Elmodul PVEO PVG32 on-off DIN 24VDC