10GS21FPFL
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
10GS21FPFL
Presskoppling GS Rak, Ø 5/8'', Poclain
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
85 mm
B
34,7 mm
Diameter flange
21 mm
Flange
n.a. "
Flange SAE/DIN
Poclain
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Stål
Model kode
10GS-21FPFL
Mærke navn
Gates
Overfladebehandling
TuffCoat™
Passer til
Poclain®
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Slangekoblingstype
Till lös hylsa
Slangestørrelse
5/8 "
Vinkel
0 °
X
21 mm