10G20FDHORX
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
10G20FDHORX
Presskoppling Rak, Ø5/8'', Inv-M30-DKO-20S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
73 mm
B
35,5 mm
D
5/8"
DN
16 mm
Diameter rör
20 mm
H
36 mm
Modell kod
10G-20FDHORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
5/8 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
105 - 115 Nm