105D25-SY
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
105D25-SY
Pari clamp 95-105mm - 25x1.0mm - 2 bolts - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Power-Flex APS
Diameter max.
105 mm
Diameter min.
95 mm
Hexagon
5 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4404 / AISI316L
Material quality band
1.4404 / AISI316L
Material quality bolt
A4-70
Model code
SK 2/105 VA
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Thread of bolt metric
M6
Width
20 mm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
431950
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Powerclamps stainless steel hose clamp type SK2 VA.
Product datasheet
Andra tittar på
Slangklammer typ Pa-Ri 95-105 DUBBEL W1 25MM
Artikelnummer:
105D25
SK2 powerclamps
SK2 powerclamps
Artikelnummer:
350D25
4 st
Powerclamps SK2 VA double hose clamps, stainless - 0116014
80D20-SY
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
35E20
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
60D20
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
A1-814
100 st
38E20
40E20
AB1-1524
50 st
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
60E20
65E20
70E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
1 frp
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
SLANGKLAMMER PA-RI 160-175 DUBBEL W1 25MM