XGE28LKR
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
XGE28LKR
Adapter Rak 28L, Utv-R1''
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
28 mm
Gevind udvendig
R 1 BSPT
Materiale
Steel
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
160 bar
Vinkel
0 °
Pakke str.
25 st
Stregkode
434438
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Adapter Rak 28L, Utv-R1''
Product datasheet
3D-fil
Bemærk: Åbning af 3D-filer kræver et program der understøtter fil-formatet
Andre kigger på
Stud fitting - ø16S x 1" BSP - WD seal
Varenummer:
XGE16SR1ED
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Stud fitting - ø15L x 1" BSP - WD seal