VSTIM12ED
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
VSTIM12ED
08MEUP12 closing plug M12x1,5m
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
17 mm
Dimension i
12 mm
Gänga utv. metrisk
M12x1,5
L1
17,3 mm
Modell kod
VSCHM1215WZN
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
6 mm
T
M12x1,5
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
400 bar
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
i
12 mm
Åtdragning moment
23 Nm