EDM12X1.5
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
EDM12X1.5
WD seal M12
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
9.8 mm
Diameter utv.
14.4 mm
Höjd
1.5 mm
Modell kod
WM1215
Märke namn
Gates
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C