VFPUMHAA110
Pakkauskoko:
10 m
Pienin tilausmäärä on:
10 m
KATSO MUUT VARIANTIT
13 varianttia
Valittu variantti:
VFPUMHAA110
Alfavac PUMH AA 110mm 10M
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Förpackningsstorlek
Streckkod
252452
Bruttovikt
1,175 Kg
Nettovikt
1,175 Kg
Ursprungsland
bel
Produktinformation
Alfavac PUMH AA 110mm 10M
Andra tittar på
Tryckluftslang Profiltress 40 Bar 10x17mm
Artikelnummer:
PT10X17
Förpackningsstorlek:
Artikelnummer:
CMUSD-13
61 m
Apollo SF 2 hose. Dim. 2" (52mm)
50 m
Black brake hose SAE J1402. Dim. 1/2 (12.5mm)
FBD-13
Sandblast hose EHC500 1" 25x39
Sandblast hose EHC500 1" 25x39
EHC500-16
1 m
Mercurio m. dim. 102 MM
Mercurio m. dim. 102 MM
AT-102
PTFE Hose 3/4" 1W Convoluted DNV
Mercurio m. dim. 38 MM
Mercurio m. dim. 38 MM
100 m
Fire hose black Hilcoflex dim 52mm
AIR-25
TEXFLEX FIRE 19MM 30M 12bar EN694, Type B Class 5. Svart
TFF-19-30-B
1 rl
Slang SewerJet LongLife 3/4'' 280bar 100m