T45P0012
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
T45P0012
Insticksljuddämpare Ø12 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Diameter
12 mm
Material
Polyethylene
Pressure max.
10 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C
Package size
Barcode
176413
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
Insticksljuddämpare Ø12 mm
Product Sheet
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
4150TR14184
4150TR14184
Partnumber:
5 st
Ljuddämpare PE M5
Ljuddämpare PE M5
Partnumber:
M/S0
LJUDDÄMPARE UTV-R SYRAFAST
LJUDDÄMPARE UTV-R SYRAFAST
2901-1/4-SY
10 st
Ljuddämpare med skarvrör Ø6 mm
Ljuddämpare med skarvrör Ø6 mm
10 st
Ljuddämpare 1/8
Ljuddämpare 1/8
MB001B
Ljuddämpare Inv-BSP Heavy Duty
Ljuddämpare Inv-BSP Heavy Duty
MA006A
Ljuddämpare 1tum
Ljuddämpare 1tum
M/S8
Strypljuddämpare T20C_T20M
Strypljuddämpare T20C_T20M
T20C3800
Ljuddämpare 3/4
Ljuddämpare 3/4
M/S6
Ljuddämpare 1 1/2
Ljuddämpare 1 1/2
MA012C
Ljuddämpare sintrad brons
Ljuddämpare sintrad brons
6300TRM5
Ljuddämpare 3/8
Ljuddämpare 3/8
MB003B
Säkerhetsljuddämpare G2
Säkerhetsljuddämpare G2
Ljuddämpare 1/2
Ljuddämpare 1/2
MA004B
Plastic dynamic silencer G1/2" 6 Bar
6750TR12
Ljuddämpare med rostfritt nät. Utv, M5x0,8
2901-M5
MQA04G
Ljuddämpare med skarvrör Ø10mm
Ljuddämpare med skarvrör Ø10mm