STOPFA13135
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
STOPFA13135
Stopflex Hose band Ø13-13,5mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
OP Srl
Diameter max.
13.5 mm
Diameter min.
13 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
226275
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Stopflex® hose clamp for hydraulic hose.
Product catalog
Andra tittar på
Safety wire til airhose - 1/2"-2" - 500mm - WCB1
Artikelnummer:
WCB1
Förpackningsstorlek:
Safe-Stopper Bolt Fix + Clamping Ring 95
Artikelnummer:
SA-STBF95
Whipcheck 3/4tum-2tum 450mm 620kg
WCB2
Stopflex Hose band Ø28-29mm
STOPFA2829
STOPFA6062
Retention system for various uses Ø10,5 mm bolt (small)