ST-RDR-155
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
ST-RDR-155
Safe-Strip with eyelet 660mm bundel max. 155mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredde
25 mm
Diameter maks.
155 mm
Farve
Black
Længde
660 mm