MSHA-RD50M
Förpackningsstorlek:
1 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
MSHA-RD50M
50mm MSHA Safe-Sleeve - Black
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Förpackningsstorlek
Streckkod
498849
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
fin
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Slangskydd MSHA Ø50mm Brandgodkänt
Andra tittar på
20mm Safe-Spirals protection Black std. 25 mtr reel
Artikelnummer:
SGX-20-MSHA
25 m
Black strap - 25x750mm
Black strap - 25x750mm
Artikelnummer:
PR-2501
25 st
20mm Safeplast protection Black, std. 25 mtr reel
SGX-20
1 frp
Black strap - 25x500mm
Black strap - 25x500mm
PR-2500
25 st
Red Pyrojacket dia. 41mm
Red Pyrojacket dia. 41mm
PJ-26
20 m
PYROTAPE 25MM (En rulle=15m)
PYROTAPE 25MM (En rulle=15m)
PT-01
1 rl
Räjähdyssuoja tarrakiinnitys
Räjähdyssuoja tarrakiinnitys
WR-RD-100
25 m
Stålspiral L=2000 mm Di:10,6
Stålspiral L=2000 mm Di:10,6
100-046-VA
1 st
Red Pyrojacket dia. 89mm
Red Pyrojacket dia. 89mm
PJ-56
20 m
Red Pyrojacket dia. 13mm
Red Pyrojacket dia. 13mm
PJ-08
Tulisuojusteippi Pyrojacket
Tulisuojusteippi Pyrojacket
PST-16
11 m
Red Pyrojacket dia. 63mm
Red Pyrojacket dia. 63mm
PJ-40
Krympslang 102/51 1m
Krympslang 102/51 1m
KS-102/51
1 st
Black strap - 25x1000mm
Black strap - 25x1000mm
20mm Safeplast protection Yellow, std. 25 mtr reel
SGX-20-GUL
1 frp
20mm Safeplast black protection ECO-FLEX 20/16.2
SGXE-20
Red Pyrojacket dia. 32mm
Red Pyrojacket dia. 32mm
PJ-20
SKYDDSTAPE PYROSIL B=38mm (Rulle L=11m) Pris per meter
PST-24
11 m
KS-76/38
Krympslang 32/16 T=0,9mm 1m
Krympslang 32/16 T=0,9mm 1m
Krympslang 38/19 T=1mm 1m
Krympslang 38/19 T=1mm 1m
Krympslang 51/25,4 T=1,1mm 1m
Krympslang 51/25,4 T=1,1mm 1m
Hose coupling cover crimpflex
Hose coupling cover crimpflex
Ferrule for LifeGuard 20LG5K
Ferrule for LifeGuard 20LG5K
8SC-4-SS
Krympslang 25,4/12,7 T=0,9mm 1m
Knäckskydd Fjäderstål Ø18mm, 210mm
KSF-18
Protection spring for DN 2 hose HE-G-1/4-A
KHE-01
Hose protection metal spring type
SPMW-60
4 m
Slangskydd Metall Plattstål Ø52mm, 4m
SPMP-52
4 m
Slangskydd Metall Plattstål Ø22mm, 4m