SSBPIND-60130
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
SSBPIND-60130
Yelloc serviceplug 60-130mm (1pk = 1pcs)
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter max.
130 mm
Diameter min.
60 mm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-25 °C