SPAL70761ALDPALAS
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
27 variants
Chosen variant:
SPAL70761ALDPALAS
Rörklamma Komplett Ø76.1mm, DIN3015-2 Tunga Serien,Aluminium
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
10 mm
B
70 mm
Brand Name
Stauff
C
140 mm
Color
Grey
D
150 mm
DIN size
5
Diameter pipe
76,1 mm
Dimension F
152 mm
E
180 mm
G
60 mm
Group Stauff
7S
H
60 mm
Material
Aluminium, Steel
Number of bolts
2
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-40 °C
Torque tightening
12 Nm