SORT-DD1-16-60
Package size:
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
SEE OTHER VARIANTS
11 variants
Chosen variant:
SORT-DD1-16-60
Sortimentlåda Slangklammer Din, 12mm, W1, 16mm-60mm, 73st
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Mikalor
Package size
Barcode
346015
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Partnumber:
35E20
10 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
Partnumber:
60D20
10 st
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
38E20
A1-814
100 st
40E20
60E20
AB1-1524
50 st
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
70E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Slangklammer W2 50-70 bredd=12mm
DD2-5070
Slangklamma kraftig 58-75/12 W5, syrafast
1 st
75D20
SLANGKLAMMER 74-80 ENKEL W5-SYRAFAST
80E20-SY
Slangklamma Superclamp W5 Spänn omr. 25-27, Bredd 18mm