SNA-254-B-N-T-12
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
SNA-254-B-N-T-12
Level Glass with thermometer- -10+80.M12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Mounting holes spacing
254 mm
Pressure max.
2 bar
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
212825
Bruttovikt
0,34 Kg
Nettovikt
0,34 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andra tittar på
Alu-tank With plug
Alu-tank With plug
Artikelnummer:
CP10
Nivåglas Aluminium, G1 1/2''
Nivåglas Aluminium, G1 1/2''
Artikelnummer:
TLA-R11/2
Steel cover for alu-tank
Steel cover for alu-tank
CCP10
Level Glass - aluminium 1"BSP
Level Glass - aluminium 1"BSP
TLA-R1
CP75A
Nivåglas Aluminium, G2''
Nivåglas Aluminium, G2''
TLA-R2
Visual oil level indicator - 254mm/M12