SNA 127 B-N-T-10 (FLT-221)****
Nivåglas med termometer, 127 CC, M10
…
Läs mer
Artikelnummer:
SNA-127-B-N-T-10
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
SNA-127-B-N-T-10
SNA 127 B-N-T-10 (FLT-221)****
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Mounting holes spacing
127 mm
Pressure max.
2 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
212819
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Product datasheet
Andra tittar på
Level Glass with thermometer- -10+80.M12
Artikelnummer:
TLA-R2
Visual oil level indicator - 254mm/M12