SLK626.9PPR
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
SLK626.9PPR
Rörklamma inkl. gummiinsats Ø26.9mm, DIN3015-1 Lätta Serien
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Color
Black
Diameter pipe
26,9 mm
Group Stauff
6
Material
Polypropylene, Santoprene
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-25 °C
Width
30 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
288293
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
Rörklammer M.RI
Data sheet
Andra tittar på
Heavy clamp for rubber insert - 6S
Artikelnummer:
TSLK6SPPR
Förpackningsstorlek:
20 par
Rörklamma inkl. gummiinsats Ø12mm, DIN3015 Lätta Serien
Artikelnummer:
RI412PPR
1 st
Clamp rubber insert ø50 - 6S
Clamp rubber insert ø50 - 6S
RI6050
1 st
Clamp rubber insert ø28 - 6+5S
Clamp rubber insert ø28 - 6+5S
RI5028
Clamp rubber insert ø51 - 6S - 73 shore-A
Insats Gummi 54mm, Tunga Serien
Insats Gummi 36mm, Tunga Serien
Insats Gummi 58mm, Tunga Serien
20 st
Insats Gummi 60,3mm Tunga Serien
Clamp rubber insert ø48 - 6S
Clamp rubber insert ø48 - 6S
Insats Gummi 68mm, Tunga Serien
Clamp rubber insert ø35 - 6S
Clamp rubber insert ø35 - 6S
Clamp for rubber insert - 4
Clamp for rubber insert - 4
SLK4PPR
25 par
Pipe clamp body for rubber bushing, Polypropylene, black
SLK6PPR
25 par
Clamp for rubber insert - 6
Clamp for rubber insert - 6
SLK6PPR
Heavy clamp for rubber insert - 7S
TSLK7SPPR
10 par
Heavy clamp for rubber insert - 5S
TSLK5SPPR
20 par
Heavy clamp for rubber insert - 4S
TSLK4SPPR
Pipe clamp body for rubber bushing RI, SLK_R
RI412PPR
Rörklammerhalvor för RI-6, Lätta Serien, Polyamid
SLK6PAR
Insats Gummi 48.3mm, Tunga Serien
Clamp rubber insert ø60 - 7S
Clamp rubber insert ø60 - 7S
Insats Gummi 70mm, Tunga Serien
Insats Gummi 57mm, Tunga Serien
20 st
Insats Gummi 67mm, Tunga Serien