SFC-12M-8R
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
SFC-12M-8R
Instrumentkoppling Rak, Inv-BSPT
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Model kode
SCF-12M-8R
Mærke navn
Tierre
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Pakke str.
Stregkode
339550
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
FKM Declaration
Product catalog
Links
User manual
Certificates
Product catalog
User manual
Certificates
Andra tittar på
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
Artikelnummer:
SMCT-6M-6G-S
Förpackningsstorlek:
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
Artikelnummer:
SU-12M
Förpackningsstorlek:
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
SMCT-8M-4G-S
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
SMA-10M-4G
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
SMBT-6M-4N
SUE-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G
SFA-12M-6G
Instrumentkoppling Rak Skottgenomgång
SBHU-4M
SBHU-8M
Instrumentkoppling Bakre klämring
SBF-16M
SBHU-6M
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm