SFC-10M-6R
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
SFC-10M-6R
Instrumentkoppling Rak, Inv-BSPT
Specifications
Dimensions and shipping
Model code
SCF-10M-6R
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Package size
Barcode
234781
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
FKM Declaration
Product catalog
Links
Certificates
Others has been looking for
Mutter
Mutter
Partnumber:
SN-4M
S-Lok Rak reducering 6mm-4mm
S-Lok Rak reducering 6mm-4mm
Partnumber:
SRU-6M-4M
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT
SMC-12M-12N
Reducing union 3/8 in. - 1/4 in. ( Tube OD )
SUR-6-4
SBHU-6M
SN-12M
SBHU-10M
Bleed valve S-Lok 1/8 in. Male NPT
SBLV-M-2N
1/4 in. ( Tube OD )
1/4 in. ( Tube OD )
SFF-4
Swagelok Superlok straight
Swagelok Superlok straight
SU-6
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-12M
SUE-4M
Instrumentkoppling T 10mm
Instrumentkoppling T 10mm
SUT-10M
Superlok Rak 8mm-6mm
Superlok Rak 8mm-6mm
SRU-8M-6M
Instrumentkoppling T 1/4"
Instrumentkoppling T 1/4"
SUT-4
Instrumentkoppling T 15mm
Instrumentkoppling T 15mm
SUT-15M
SUE-3M
Cross adapter Swagelok
Cross adapter Swagelok
SUC-6M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
SUE-8M
Instrumentkoppling T 12mm
Instrumentkoppling T 12mm
SUT-12M
SUE-15M
Instrumentkoppling T 4mm
Instrumentkoppling T 4mm
SUT-4M
Instrumentkoppling Skarv Vinkel 16mm
SUE-16M
Instrumentkoppling Rak Skarv 1/2
SU-8
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling T 8mm
Instrumentkoppling T 8mm
SUT-8M
Instrumentkoppling Skarv Kors
Instrumentkoppling Skarv Kors
SUC-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 16mm