SFA-10M-4N
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
SFA-10M-4N
Instrumentkoppling, Studs, Inv-NPT
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
SAF-10M-4N
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
248795
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
FKM Declaration
Product catalog
Links
User manual
Certificates
Product catalog
User manual
Certificates
Others has been looking for
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Partnumber:
SMCT-8M-4G-S
Package size:
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
Partnumber:
SU-12M
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
SMA-10M-4G
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G
SFA-12M-6G
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
SMBT-6M-4N
SUE-15M
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPT
SMC-6M-8R
Instrumentkoppling Studs, Utv-NPT
SMA-10M-6N
Instrumentkoppling Bakre klämring
SBF-16M
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4