RDA40/22L
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
RDA40/22L
Threaded flange 22L - (4) 40mm
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
4
Bolt dimension
M6x20 mm
Boltcirkel
40 mm
Diameter rør
22 mm
Gevind udvendig metrisk
M30x2
I
40 mm
Materiale
Steel
Mærke navn
Hydraspecma
O-ring
25,07X2,62 mm
Overfladebehandling
White zinc plated
Pakningsmateriale
NBR
Serie
PS08
Shore
70
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
369608
Gross weight
0,20 Kg
Net weight
0,20 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Threaded flange 22L - (4) 40mm