F35-100M12-M
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
F35-100M12-M
Liitäntälaippa R1"
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
B
88 mm
Bolt dimension
M12x35 mm
Brand Name
Hydraspecma
H
20 mm
Holes circle
62 mm
I
62 mm
Material
Steel
Number of bolts
4
Pressure max.
315 bar
Sealing material
NBR
Shore
90
Surface treatment
White zinc plated
Thread inner
G 1 BSP
Pakke str.
Stregkode
480901
Brutto vægt
0,836 Kg
Netto vægt
0,836 Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Pumpanslutning Stål D62 M12 Inv G1tum
Product datasheet
Andre kigger på
Threaded flange 1" BSP - (4) 51mm
Varenummer:
FI1X51
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Liitäntälaippa R1"
Varenummer:
FE3A
Min. bestillingsenhed er:
Straight flange 1/2" BSP - (4) 30mm
DFI1/2X30
Liitäntälaippa R3/8"
Liitäntälaippa R3/8"
F1M
F2-012-M
F2-012-M
F2M
Liitäntälaippa R1/2"
Liitäntälaippa R1/2"
FE1
Flange straight - BSP male
Flange straight - BSP male
FE1
Straight flange 3/4" BSP - (4) 40mm
FE2
Pumpanslutning RAK 35-18L
Pumpanslutning RAK 35-18L
RD35-18L
Flange straight - MM (DIN2353) male
RDA35/15L
RD40-22L
Threaded flange 15L - (4) 35mm
Threaded flange 15L - (4) 35mm
RDA35/15L
Pumpanslutning RAK 35-16S
Pumpanslutning RAK 35-16S
RD35-16S
Threaded flange 22L - (4) 40mm
Threaded flange 22L - (4) 40mm