PU-12/9-100M-N
Package size:
100 m
Min. order quantity is:
1 m
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
PU-12/9-100M-N
Polyuretanrör PU, 12/9, Klar 100m på bobin
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
35 mm
Brand Name
Tierre
Color
Clear
Diameter inner
9 mm
Diameter outer
12 mm
Material
Polyurethane
Model code
PUES 1209 TR
Pressure burst min.
21 bar
Pressure max.
7 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Standard
DM174/EC1935
Temperature max.
+60 °C
Temperature min.
0 °C
Pakke str.
100 m
Stregkode
298136
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
POLYURETANRÖR 12/9 KLAR 100m på bobin
Product catalog
Andre kigger på
10mm nylonspiral gul 15m
10mm nylonspiral gul 15m
Varenummer:
PA331001528
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
10mm nylonrör blå 25 m
10mm nylonrör blå 25 m
Varenummer:
PA-10/7.5-025M-B
Min. bestillingsenhed er:
Polyamidrör PA12 Hård, 6/3, DIN73378, Natur 100m
1 m
Polyamidrör PA12, 4/2, ISO1874/DIN73378, Svart 100m
6/4mm Nylonrör svart 25m
6/4mm Nylonrör svart 25m
PA-6/4-025M-S
AL985 Synflex 1300 1/4
AL985 Synflex 1300 1/4
1 st
1 st
Slangsats Spiral, Fast R1/2'', 11x16mm, 8m 11x16 8M
Polyamidrör Supersoft, 10mm, Grå 25m
PS0610025B
Slangsats Spiral, Svivlande R1/2'', 11x16mm, 4m
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
PA-18/14-050M-S
50 m
50 m
Hose CLS Polyamid N6x1,5 black - filled with Lubriq
Polyamidrör PA12, 12/9, Blå 25m i kartong
PA-12/9-025M-B
Adaptor knee 45 union 20mm
Adaptor knee 45 union 20mm
FPULH20
Union � 16
Union � 16
FPUC16
Rörförgrening 40mm till 25mm
Rörförgrening 40mm till 25mm