OR20.3X2.4-N90
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
OR20.3X2.4-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
20.3 mm
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
2.4 mm
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C