OR18.77X1.78-F70
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
OR18.77X1.78-F70
Oring Viton
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
18.77 mm
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.78 mm
Shore
70
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C