OR11.89X1.98-N90
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
OR11.89X1.98-N90
O-ring 90S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
11.89 mm
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.98 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Shore
70
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
434015
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
O-ring 90S
Andra tittar på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Artikelnummer:
OR-12
Förpackningsstorlek:
10 st
Artikelnummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm