OR11.1X1.6-N90
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
20 variants
Chosen variant:
OR11.1X1.6-N90
O-ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
111 mm
Farve
Black
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.6 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Shore
90
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Pakke str.
Stregkode
156584
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
O-ring
Product catalog
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring 90S
O-ring 90S
Varenummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
Min. bestillingsenhed er:
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm