NK02HY10562
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
NK02HY10562
Presshylsa enkelpressning
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
10.5 mm
Length
15 mm
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Package size
50 st
Barcode
203336
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 10,5 mm
Product datasheet
Others has been looking for
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.