NDG108-110C56
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
NDG108-110C56
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
108 mm
Motor power
33 kW
Shaft diameter
55 mm
Shaft keyway
16,0 mm