NDG108-110C54
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
NDG108-110C54
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Axel diameter
48 mm
Axel kilspår
14,0 mm
Diameter utv.
108 mm
Moment nominellt
260 daNm
Motoreffekt
33 kW
Märke namn
Hydraspecma
Förpackningsstorlek
Streckkod
191811
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Technical data
Andra tittar på
Axelkoppling OMT Pump Gr.2, 1:8
Artikelnummer:
ND65P2
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
Artikelnummer:
R-62
ND86B
AXELKOPPLING OMT
AXELKOPPLING OMT
ND65A
Axelkoppling 19mm-Gr1
Axelkoppling 19mm-Gr1
AKG04FS100Z
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
ND65PD14
ND65C
Axelkoppling OMT Pump Gr.1, 1:8
ND65PU1P
ND108C
Axelkoppling 19mm-Gr2
Axelkoppling 19mm-Gr2
AKG04FS200Z
ND65B
Kuggkrans
Kuggkrans
EGE4
Axelkoppling 38mm-Gr2
Axelkoppling 38mm-Gr2