ND86HD99
Utvald variant:
ND86HD99
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Aksel diameter
22,22 mm
Aksel notgang
4,76, 6,35 mm
Diameter udvendig
86 mm
Moment nominelt
87.3 daNm
Motor effekt
13,7 kW